Kurum Profili

Teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

 

Lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen iklimlendirme sistemini ülkemizde ve dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız projelerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzmanı olduğumuz tüm alanlarda en iyisi olarak, istihdam oluşturmak.

 

Kalite ve bilgi birikimimizle; Yapmış olduğumuz başarılı ürün ve teknik hizmetlerimizin sürekliliğini sağlamak ve nihayetinde sağladığımız güvenirlilik, yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmaya devam etmek.

 

ADEG İKLİMLENDİRME çalışma alanları içerisinde tüm süreçlerde bütün kalite yönetimi gereksinimlerine uyar.

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki bütün mühendislik detayları sürekli sorgulanarak incelenir. Daha iyi ve daha etkin sonuçları için yenilikçi tasarım ile araştırmalar sonucu çözümler getirilir.

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, işin tasarım ana hatlarına en iyi ve en güncel uygulamalar dahil edilir. Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek olmak için mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

Tedarikçilerimizden aldığımız hizmetleri ve performanslarını takip etmek, sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için önemlidir. Ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunacak çalışmaları destekleriz.Bütün bu iş etiği, ilke, anlayış ve uygulamalarımızın iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz dahil tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlayacak uygulamalar geliştiririz.